Havaalanı Transfer Ve Araç Kiralama

Havaalanı Transfer Ve Araç Kiralama

Araç Kiralama

Havayoluyla seyahat eden tüm misafirlerimize tavsiye ettiğimiz bu hizmetimiz ile aracınız size havalimanında teslim ediliyor ve villanıza rahat ve konforlu bir şekilde ulaşımınızı sağlıyorsunuz. Araç kiralamanın en büyük avantajı, tatiliniz boyunca kalacağınız bölge ve yakınındaki bölgelerde doğal, tarihi ve kültürel güzellikleri dilediğinizce gezip dolaşıyorsunuz.

Araç kiralamalarında yıl içerisindeki yoğunluğa bağlı olarak 2 farklı fiyat periyodu uygulanmıştır. Buna göre Araç Kiralama Fiyatları :

Düşük Sezon : Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Ekim, Kasım ve Aralık ayları…

Yüksek Sezon : Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ayları şeklinde fiyatlandırılmaktadır.

Araç Kiralama hizmeti talep eden misafirlerimiz rezervasyon aşamasında talep etmeleri durumunda istedikleri özelliklere uygun araç için o an fiyat verilip rezervasyonla birlikte araçlarını da kiralayabilirler.

 

Havaalanı Transferi

Tatilinizi yapacağınız bölgeye en yakın havaalanına geldiğinizde sizi ve sevdiklerinizi özel bir şöför ile villanıza ulaştırdığımız bu hizmetimizde araç seçimi de sizin tercihinize göre belirlenebilmektedir. 7/24 yararlanabileceğiniz bu hizmetlerimizle ilgili fiyatlandırmayı rezervasyon aşamanızda satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Not: Yukarıdaki hizmetler TURSAB belgeli partner taşımacılık firmaları tarafından karşılanmakta olup, her yıl firmamızın taşımacılık ve kiralama potansiyeli kapsamında en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet kriterleri doğrultusunda antlaşmalarımız yapılmaktadır.

Whatsapp Destek Telefon Destek E-Mail Destek